Retigo s.r.o.

Servisní manažer pro zahraniční trhy

Společnost RETIGO s.r.o. se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm, zabývající se výrobou a prodejem parních konvektomatů vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Servisní manažer pro zahraniční trhy

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  •  Organizovat a řídit servis produktů společnosti, dodávky a distribuci náhradních dílů
  •             Poskytování servisní podpory pro tuzemsko i zahraničí (cca 50 zemí)

  •          Operativní řešení technických problémů přímo u zákazníka nebo telefonicky

  •        Vedení evidence a pravidelné vyhodnocení reklamací

  •        Školení interních a externích servisních techniků

  •        Účast na mezinárodních veletrzích (Evropa, Asie, Amerika)

CO OČEKÁVÁME OD VÁS

  •            SŠ Elektro výhodou
  •        Jazyk - EN - minimální úroveň B1
  •            Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  •            Ochota samostatně a operativně cestovat (tuzemsko i zahraničí)
  •            Příjemné vystupování a prezentační dovednosti
  •            Ochota se vzdělávat

CO NABÍZÍME

  • Zázemí rychle rostoucí české firmy orientované na zahraniční trhy
  • Firemní benefity (např. dotované stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, poukázky na relaxaci, firemní akce)
  • Pružnou pracovní dobu

Pokud Vás nabídka práce zaujala, prosíme Vás, zašlete nám životopis na email personalni@retigo.cz, budeme Vás kontaktovat.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Společnost RETIGO s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů dle obecného Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně osobních údajů (GDPR), s účinností od 25.5.2018, za účelem vyřízení Vaší žádosti o zaměstnání a zpracovávání Vámi poskytnutých údajů pro účely výběrového řízení. Souhlas je poskytován na dobu výběrového řízení anebo do jeho odvolání.

Správce osobních údajů, RETIGO s. r. o., jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze v souvislosti s výběrovým řízením na volné pracovní pozice nebo v případech, kdy to správci osobních údajů bude ukládat nebo umožňovat zákon. Vaše osobní údaje v žádném případě správce osobních údajů neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů na email gdpr@retigo.cz, v takovém případě správce osobních údajů tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Zásady ochrany osobních údajů ke stažení zde.