Retigo s.r.o.

Produktový manažer

RETIGO s.r.o. je česká společnost specializující se na výrobu prémiových konvektomatů. Firma působí na českém i světovém trhu již 30 let a je známá svými kvalitními produkty a technologiemi. Hledáme nejlépe zkušeného a motivovaného produktového manažera, který se připojí k našemu týmu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Navrhování strategie, taktiky a cílů v oblasti řízení produktů (vlastní výrobky, obchodní zboží) v souladu se strategií a hodnotami firmy.

• Sledování tržních trendů u klíčových produktů.

• Koordinace spolupráce s útvary vývoje, servisu (HW i SW) a kontroly kvality.

• Stanovení klíčových přínosů a výhod produktu pro konzistentní propagaci.

• Poskytování podkladů pro marketingovou komunikaci produktů.

• Iniciování a řízení změn v oblasti produktu a podíl na vývojových projektech.

• Monitorování a vyhodnocování příležitostí a požadavků trhu.

• Spolupráce na návrhu, správě a realizaci marketingového mixu.

• Poskytování produktově zaměřené podpory prodeje interně i externě.

• Sběr, evidence a vyhodnocování informací o konkurenčních produktech.

• Produktové prezentace, školení obchodníků obchodních partnerů.

CO OČEKÁVÁME OD VÁS

• Odborné vzdělání v oblasti marketingu, obchodu nebo technického oboru.

• Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.

• Znalost produktového managementu a tržních trendů.

• Výborné komunikační a prezentační schopnosti.

• Schopnost strategického a analytického myšlení.

• Flexibilitu, odpovědné pracovní nasazení a ochotu občas cestovat.

• Znalost práce na PC minimálně (Excel, Word, PowerPoint).

• Řidičský průkaz skupiny B.

CO NABÍZÍME

• Zázemí stabilní a prosperující české společnosti.

• Flexibilní pracovní dobu

• Přátelský a dynamický kolektiv

• Finanční ohodnocení závislé na výsledcích práce

• Služební telefon a notebook

• 23 dní dovolené, příspěvky na penzijní či životní pojištění, flexi pasy

KONTAKTUJTE NÁS

RETIGO s.r.o.

Láň 2310

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Personální oddělení: personalni@retigo.cz

Tel.: 571 665 546

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Společnost RETIGO s. r. o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů dle obecného Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně osobních údajů (GDPR), s účinností od 25.5.2018, za účelem vyřízení Vaší žádosti o zaměstnání a zpracovávání Vámi poskytnutých údajů pro účely výběrového řízení. Souhlas je poskytován na dobu výběrového řízení anebo do jeho odvolání.

Správce osobních údajů, RETIGO s. r. o., jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze v souvislosti s výběrovým řízením na volné pracovní pozice nebo v případech, kdy to správci osobních údajů bude ukládat nebo umožňovat zákon. Vaše osobní údaje v žádném případě správce osobních údajů neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů na email gdpr@retigo.cz, v takovém případě správce osobních údajů tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Zásady ochrany osobních údajů ke stažení zde.